KOTŁY GAZOWE SZCZECIN

Kotły gazowe – Szczecin

Jakie jest jedno z wielu miast, w których ogromną popularnością cieszy się rozwiązanie takie jak kocioł gazowy? Szczecin – to właśnie tutaj mieści się siedziby firmy AP Installations Ariel Prus oferującej kilka rodzajów kotłów gazowych.

Jednofunkcyjne kotły gazowe – Szczecin

Kotły te służą do ogrzewania centralnego. Jeśli chcemy podgrzewać nimi również ciepłą wodę użytkową, musimy dołożyć osobno zbiornik do wody. Kocioł będzie podtrzymywał zadaną temperaturę w zbiorniku, dogrzewając ją cyklicznie.

Dwufunkcyjne kotły gazowe – Szczecin

Kotły te służą do ogrzewania centralnego oraz podgrzewają ciepłą wodę przepływowo w momencie odkręcenia kranu. Są one rekomendowane do małych mieszkań lub domów, gdzie odległość od kotła do urządzeń takich zlew, umywalka, wanna czy prysznic jest niewielka.

Kotły z wbudowanym zasobnikiem

Ten rodzaj kotła spełnia te same funkcje, co dwa wymienione powyżej. Ponadto kotły te umożliwiają zagospodarowanie miejsca w ich pobliżu, zatem odrębne pomieszczenie na kotłownię nie będzie potrzebne.

W przypadku, gdy nowy kocioł będzie montowany do użytkowanej instalacji, należy wziąć pod uwagę czystość istniejących rurociągów i grzejników, ponieważ może to spowodować uszkodzenie nowego urządzenia. AP Installations pomoże Państwu w doborze odpowiedniego kotła i przygotuje instalacje do pracy z nowym urządzeniem. Jeśli mowa o kwestiach takich jak montaż, naprawa czy modernizacja kotła gazowego, Szczecin to miejsce, w którym od ponad 10 lat oferujemy Państwu wsparcie naszych wykwalifikowanych fachowców.

Skontaktuj się z nami