CENTRALNE OGRZEWANIE SZCZECIN

Centralne ogrzewanie – Szczecin

Gdzie znaleźć wykwalifikowanych i doświadczonych fachowców, którzy niemal do perfekcji opanowali montaż centralnego ogrzewania? Szczecin to miasto, na którego terenie mieści się siedziba AP Installations Ariel Prus.

Montaż, naprawa, wymiana i modernizacja systemów centralnego ogrzewania to główny filar naszej działalności. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie doradzić Państwu w zakresie wyboru optymalnego rozwiązania (np. kotła gazowego, pompy ciepła, ogrzewania podłogowego itp.).

W celu omówienia szczegółów potencjalnej współpracy zachęcamy do kontaktu telefonicznego, e-mailowego lub pozostawienia swojego zapytania w dedykowanym formularzu kontaktowym na naszej stronie.

Warto zajrzeć również do zakładki galerii, gdzie udało się nam udokumentować fotografiami niektóre nasze realizacje.

Centralne ogrzewanie — Grzejniki

Instalacja centralnego ogrzewania w systemie grzejnikowym jest na pewno prostsza i tańsza zwłaszcza w modernizowanych obiektach. Trzeba zwrócić uwagę na to, aby instalacja została rozprowadzona w odpowiednie miejsca. Zaleca się, żeby były to punkty, w których są największe straty ciepła np. umieszczenie grzejnika pod lub niedaleko okien.

Zalety grzejników:

  • łatwość w obsłudze,
  • duży wybór kształtów, kolorów,
  • instalacja tańsza w modernizowanych obiektach.

Szybki montaż elementów centralnego ogrzewania

Nie tylko jakość wykonania ma niebagatelne znaczenie dla zadowolenia z wykonania usługi. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tej dziedzinie jesteśmy w stanie zrealizować montaż centralnego ogrzewania w Szczecinie w ekspresowym tempie. Można więc zdecydować się na system właściwie w dowolnym terminie. Potrafimy dostosować się do oczekiwań naszych klientów.

Skontaktuj się z nami